OKUL GEZİ

Öğrenci ve Okul Turları Tur organizasyonları için, (Okul Gezileri gezi tarihleri, öğrenci gezileri gezi tarihlerinizi belirleyip) bizimle 0 532 6276766  numaralı telefonlardan iletişime geçmeniz yeterli...


Öğrenci gezileri ve okul turları ile ilgili Trabzon61tur a danışmadan karar vermeyin. Öğrenci gezilerinde (okul turları) yıllardır çok farklı gezi güzergahlarına turlar düzenleyen Trbzon61tur'ın seçkin hizmet kelitesinden faydalanın... Öğrenci gezilerinde farkı Trabzon61tur  ile yakalayın...  Öğrenci Gezileri ve Okul Turları Trabzon61tur  ile amacına ulaşmaktadır. 


Okul gezilerimizde uzun yıllar bu sektörün içinde çalışanlardan oluşan ekibimizle birlikte beklentileri çok iyi bilmekteyiz. Okulların müfredatlarını takip etmekte ve öğrencilerimize öğretmenlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri yerinde göstermekteyiz.


Okul gezilerimizi öğretmenlerimizin istediği tarihlerde istenilen bölgelere düzenlemekteyiz. trabzon61tur olarak, profesyonel yaklaşımımızla konusunda uzman rehberlerimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmekteyiz. Ttrabzon şehiriçi ve Trabzon dışında birçok okul ile çalışan trabzon61tur öğrencilere yönelik tur ve gezi programlarını kaliteden ödün vermeden güven içinde gerçekleştirmeyi temel amaç saymaktadır. Öğrenci turlarımız için bizlerle iletişime geçip randevu vermeniz yeterlidir. 


Vermiş olduğunuz randevu tarihinde okul turları ile ilgilenen profesyonel operasyon departmanımız Okul Müdürlerimizle, gezi kolu (kulübü) öğretmenlerimizle yüzyüze görüşmeler gerçekleştirmekte ve sonrasında talep edilen destinasyonlara yönelik programlarımızı sizlerle paylaşmakta.Adres
: TRABZON MERKEZ
GSM
: 0532 6276766